محصولات هتلی
خانه / محصولات هتلی آراد / معرفی انواع محصولات هتلی خدمات هتلداری آراد

معرفی انواع محصولات هتلی خدمات هتلداری آراد

مجموعه خدمات هتلداری آراد بعنوان بزرگترین مرکز پخش انواع محصولات هتلی موردنیاز برای پک های بیمارستانی و هتلی، انواع ملزومات مصرفی تک نفره بیمارستانی و هتلی را با بهترین قیمت و کیفیت به سراسر ایران عرضه می کند.

انواع شامپو های هتلی سر و بدن هتلی، صابون سلفونی و پلیسه ای، خمیر دندان و مسواک، دمپایی بیمارستانی و هتلی، کیت اصلاح، کیت خیاطی، پولیش کفش، پاشنه کش، کلاه حمام و دیگر ملزومات هتلی، از جمله محصولات هتلداری آراد می باشد که در راستای جلب رضایت هتلداران و بیمارستان ها، بهترین محصولات را با پایین ترین قیمت تولید و از درب کارخانه ارسال می نماید.

از طرفی هم هتل ها و مراکزی که مایل به چاپ لوگوی اختصاصی خود روی محصولات موردنظرشان می باشند، این مرکز با چاپ لوگو روی همه محصولات این امکان را نیز برای هموطنان و مشتریان عزیز فراهم نموده است.

ارسال بار به موقع نیز از دغدغه هتل ها وبیمارستان ها می باشد و چون محصولات بهداشتی هتلی از جمله محصولات مصرفی روزانه و بسیار ضروری است، هتلداری آراد با ارسال به موقع سفارشات نیز، این دغدغه را برطرف نموده و تمام سفارشات را در اسرع وقت، ارسال می نماید.

با همکاری با خدمات هتلداری آراد دیگر نیازی به هیچ دغدغه ای نیست، فقط کافیست یکبار با سفارش محصولات خود، همکاری با این مجموعه را امتحان کنید.

خدمات هتلداری آراد همواره در طول روز پاسخگوی شما عزیزان می باشد و با تماس با کارشناس فروش سایت میتوانید از قیمت ها مطلع شده و در صورت تمایل سفارش تان را اعلام نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مديريت فروش: فريبا نظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125787712
آدرس کانال: hivacosmetics_ir@
پست الکترونیکی: hivacosmetics@gmail.com

درباره ی talia

پاسخی بگذارید