محصولات هتلی
خانه / صابون هتلی طراوت / شامپو صابون هتلی طراوت با قیمت مناسب

شامپو صابون هتلی طراوت با قیمت مناسب

شامپو صابون هتلی طراوت در انواع مختلف با قیمت مناسب از درب کارخانه قابل خریداری بوده و شما می توانید این محصول را به صورت اینترنتی سفارش دهید.

شامپو و صابون طراوت از بهترین انواع محصولات بهداشتی هتلی محسوب می شوند که در اندازه و بسته بندی های متفاوتی به بازار عرضه می گردند. این محصولات از پرفروش ترین محصولات بهداشتی ایرانی بوده که در ادامه به توضیح آن ها پرداخته شده است.

شامپو صابون هتلی طراوت

شامپو هتلی طراوت ایرانی

شامپو هتلی طراوت یکی از پرطرفدار ترین انواع ملزومات هتلی است که در انواع تک نفره تولید می شود و دارای رایحه های متنوعی بوده است. این محصول در دو بسته بندی جای می گیرد که عبارت است از:

  • بسته بندی پلی اتیلن طراوت
  • بسته بندی به صورت پت

 

شامپو هتلی طراوت در حجم های ۳۰ گرمی به بازار عرضه می شود و برای سر و بدن طراحی شده است. این محصول را می توانید به صورت عمده خریداری کنید.

شامپو صابون هتلی طراوت

انواع صابون هتلی طراوت

صابون هتلی طراوت از دیگر محصولات متنوع شرکت طراوت بوده است که در وزن و بسته بندی مختلف به بازار عرضه شده و در انواع متفاوتی وجود دارد. از انواع صابون هتلی طراوت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صابون هتلی در بسته بندی سلفونی
  • صابون هتلی گرد پلیسه
  • صابون هتلی در طرح های سلفونی گرد
  • صابون هتلی سلفونی در طرح لادن

شامپو صابون هتلی طراوت

شامپو صابون هتلی

شامپو صابون هتلی، از انواع محصولات بهداشتی شرکت طراوت می باشند که دارای انواع مختلفی بوده اند و با توجه به نوع و اندازه ای که دارند، قیمت گذاری می شوند. این محصول به صورت عمده در بازار به فروش می رسد و در بسته بندی های ۳۰۰ تایی عرضه شده است.

شرکت طراوت برای فراهم آوردن رفاه مشتریان خود به تأسیس دفاتر فروش در سراسر ایران نموده است و بهترین محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رساند.

خرید شامپو صابون هتلی طراوت از طریق سامانه های اینترنتی به صورت آنلاین انجام می شود و شما می توانید این محصول را با قیمت ارزانتر از درب کارخانه خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مديريت فروش: فريبا نظری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09125787712
آدرس کانال: hivacosmetics_ir@
پست الکترونیکی: hivacosmetics@gmail.com

درباره ی

پاسخی بگذارید